To top
6 אוק

HAIR GOALS

IMG_9227

אחרי תקופה ארוכה מאד שהייתי סופר מרוצה מהשיער שאלוהים (והגנים מהצד של אבא) סיפק לי, הגיע משבר הלחות של אוגוסט, ואיתו חוסר יכולת (טוב נו, אולי זה היה חוסר רצון) להתמודד עם הפריזורה. התחלתי לפזול קשות לעבר תמונות השראה של כל מיני צ׳יקס מגניבות עם שיער גולש ומבריק באורך הכתפיים, ומה לעשות? רציתי גם. זה לא שאני לא אוהבת את השיער החלק/גלי שלי, אבל הוא לא אוהב את הלחות ואני לא אוהבת להתעסק איתו יותר מדי.

hair goals4

hair goals2

אפשר כזה בבקשה? תודה.

איך אומרים? timing is everything, וממש בעיצומו של התקף מרמור סמי-קשה, הוזמנתי להתנסות בטיפול הקראטין של לאסיו-ישראל. עברו כמה שנים מאז טיפול הקראטין האחרון שעשיתי, והגעתי מלווה בלא מעט חששות (שנבעו מטיפולי עבר) שהסתברו כלא רלוונטיים בעליל, במקרה של לאסיו.
חששתי משיער חסר נפח וחסר חיות, חששתי משימוש בחומרים מסוכנים (תשמרו את הפורמלין לעצמכם, תודה), ובעיקר חששתי מתוצאה סופית לא מספקת (הטיפול האחרון שעשיתי היה מאכזב, בלשון המעטה).

lasio israel לסיו ישראל

צוות המומחים של לאסיו הסביר לי שטיפול הקראטין של לאסיו הוא טיפול המשקם שיער (להבדיל מהחלקה), אשר מטרתו לנטרל את הפריזיות המעצבנת (המלווה את הלחות התל-אביבית) ולהפחית את תלתול השיער – מבלי לשנות את מבנה השערה (כך שאין מקום לחשש שתצאו מהמספרה עם שיער דבוק לקרקפת, סטייל ההחלקות היפניות של פעם). בזמן הטיפול מעצב השיער משתמש בבקבוק ספריי על מנת לפזר את החומר הפעיל, מה שמבטיח כיסוי מלא ויעיל של כל השיער (וגם לא תרגישו שמתקמצנים עליכם עם החומר, מה שקורה בלא מעט מספרות).

good hair day3

הטיפול עצמו זריז ויעיל: זמן ההמתנה עם החומר עצמו קצר במיוחד (ישבתי עם החומר על הראש כ10 דקות – לא יותר), אחריו מיד עברו לי על השיער בעדינות עם מחליק (על מנת לקבע את הטיפול), והופ – תוך שעה וחצי מרגע הגעתי כבר הייתי בדרך החוצה, אחרי חפיפה וייבוש זריז במייבש שיער (לא פן). בונוס נוסף: הטיפול הינו ידידותי לסביבה (פרט שתמיד שובה את ליבי), והוא על בסיס מים, כך שבמקום ריח כימי חריף – יקיף אתכם ריח נעים ופרשי. קו המוצרים המשלימים מלווה באותו ריח נפלא, ודואג לשמר את תוצאות הטיפול לאורך זמן. אני חזרתי הביתה עם שמפו, מרכך, מסיכה (אותה הדריכו אותי למרוח באזור השורשים לפני אימון, בכדי למנוע מהנתרן שבזיעה מלקלקל לי את הטיפול), באם וסרום, שגרמו לי להעיף הצידה את התכשירים שהשתמשתי בהם עד כה   ;-)

 

good hair day1

אני לא מתה על תמונות לפני ואחרי, אבל אחרת איך תבינו? ;-)

good hair day

וזאת אני בצילום זריז (ללא פילטרים ושאר ירקות) מתחת לבית, לפני כמה ימים. קצת יותר מחודש עבר מאז הטיפול, והשיער באמת נראה מושלם. אני לא רוצה להוזיל את הביטוי ״מושלם״, אבל איך תגדירו זאת אחרת? השיער רך ונעים, חלק אך מלא חיות ובעיקר – לא עושה לי בעיות.  כל שנותר הוא להאריך את הפוני (כי מיציתי) ואז אוכל להידמות לבנות החביבות מתמונות ההשראה שאספתי. בעצם, למה שהן לא ישאפו להידמות לי? טוב זהו, עבר הרגע של התעופה העצמית – אפשר לחזור לשגרה  ;-)

♥♥♥
לרשימת המספרות המורשות של לאסיו ישראל

7 Comments
 • blonde bleach

  מעורר השראה כל הטיפול הזה.

  אוקטובר 6, 2015 at 12:19 pm להגיב
 • מיכל

  נראה ממש מעולה! אני כבר כמה זמן מתלבטת בין כל מיני החלקות ולא ממש בטוחה לאיזה כיוון ללכת.

  אוקטובר 6, 2015 at 4:08 pm להגיב
 • הילה

  משגע!

  אוקטובר 7, 2015 at 4:40 am להגיב
 • sapir

  Gorgeous♥

  אוקטובר 7, 2015 at 9:14 am להגיב
 • Almog

  מהמם, אך הבעיה היא שהשיער שלך עוד לפני היה סוג של גלי-חלק. מה עם בנות שהתלתלים דומיננטיים קצת יותר?
  והאם התמונה של ה״אחרי״ היא לאחר ייבוש מסוים עם פאן? או טבעית לגמרי?
  כי אני יודעת שאחרי קראטין צריך לייבש בכל מקרה..
  ושאלה אחרונה…:)
  מה העלות?

  אוקטובר 7, 2015 at 5:37 pm להגיב

Leave a reply

Are you on the list?