To top
22 מאי

MASKS OFF

 

⇑ Play Me ⇑

nordman 2

אתמול נשקלתי לראשונה מזה שנה (לפחות). היות ואני מאמינה גדולה בכך שמספרים לא מהווים אסמכתא לכלום (חוץ מבבנק) – אין לי משקל בבית (מתוך עקרון) ואני גם לא מוטרדת במיוחד מכך שאני כבר יותר קרובה בסקאלה לגיל 35 מאשר 30, למשל  ;-)
אבל במהלך הסופ״ש ביקרתי את אבא שלי, והרגשתי כאילו 3 המשקלים שיש לו בבית (למה 3? כי 2 לא עובדים וכנראה שהוא לא מאמין בלהפטר ממכשירים תקולים) ממש יוצאים מגדרם בנסיון לפתות אותי לחרוג ממנהגי ולהתעסק בשטויות. מיותר לציין שהמספר שהתגלה על הצג – החריב לי את מצב הרוח: 2.5 קילו יותר מהמשקל האחרון שזכרתי וגם ניכסתי לעצמי. לא סיפור, נכון? אפילו אני יודעת שלא, אבל זה לא מנע ממני לרצות לצום, באותו הרגע, ל5 ימים. פתאום גם החצ׳קון שיצא לי במצח נראה גדול מספיק בכדי להפוך למועצה אזורית – ופשוט לא הייתי מרוצה מכלום.

nordman 1

אחרי שסיימתי לרחם על עצמי (זמן שהרגיש כמו נצח), נשמתי עמוק והזכרתי לעצמי שכל ההתעסקויות האלה הן כמו רעל – הכל בראש! זה בכלל לא משנה אם עליתי במשקל בגלל שמסת השריר שלי גדלה משמעותית (זה כנראה מה שקורה כשתחביבך העיקרי הוא לבדוק כל פעילות הקשורה בתנועה – הסמוכה למקום מגוריי) מאז נשקלתי בפעם האחרונה, או בגלל שאני ממש אוהבת לאכול גליליות בלילה (ואני ממש אוהבת) – זאת אני, עכשיו, ולהיות אני זה לגמרי אחלה (מה גם שאין ממש אופציות חלופיות)  ;-)

nordman

התמונות שמופיעות כאן בפוסט, מעט שונות ויזואלית מהתמונות שאני מצרפת בדרך כלל, והן תוצר של מפגש (מוצלח מאד בעיניי) עם צלם מדהים – ליאור נורדמן. אני מאד אוהבת את הסגנון הדרמטי והאפל שלו, וסשן הצילומים הקצר שערכנו לפני מספר שבועות, בסטודיו (המושלם) בו אני מתאמנת בשיטת Barre (מעין שילוב של פילאטיס, בלט ויוגה) – Other Space, הניב תוצאות שלא יכלתי שלא לחלוק עמכם. אמנם אני המבקרת הכי קשוחה של עצמי (תכונה שבד״כ הולכת יד ביד עם המודעות העצמית שלי – תודה לאל) אבל משתדלת לתעל את זה למקומות בונים, ולא למקומות הורסים. אף אחד לא מושלם ולאף אחד אין חיים מושלמים, וכל מי שמנסה להציג זאת משקר בעיקר לעצמו. אני לא מושלמת וממש שמחה על כך! כמה משעממים היו חיי אם הכל היה מושלם  :-P 

nordman cover

אז פעם הבאה שאתן מסתכלות במראה ולא ממש מרוצות ממי שמשתקפת מולכן, תזכרו שזה קורה לכולן. כולן! בלי קשר למשקל, גיל, גובה ושאר ירקות. תנשמו עמוק ותחשבו ״ביונסה״. לי זה עוזר  ;-)

lior nordman 2

ואם כבר אנחנו בעניין Keeping it real – מזמינה אתכם להצטרף אלי בסנאפצ׳אט (היוזר כמו באינסטה – lifebybtlv). לקח לי כמה רגעים להבין מי נגד מי, אבל אני שם וממש נחמד לי! כמו בחיים, גם בסנאפצ׳אט אני 100% אני, כך שאל תצפו לראות אותי באיפור בהשראת קים קרדשיאן (או באיפור בכלל, כי קיץ, וחם וגם כשחורף – אני מעדיפה להתאפר רק בארועים מיוחדים) או מנסה לעשות אהבה עם מצלמת הטלפון תוך שימוש בדאק פייס ומבטים מפתים – כי מודעות עצמית, וזה  ;-)  

lior nordman1

black rabbit

black rabbit 2

שיהיה לנו יופי של שבוע!

♥♥♥

 בגד ים שחור/לבן: ASOS (דומה: כאן וכאן) | בגד גוף +מסיכות: אוסף פרטי | קולר: Inbar Shapira
צילום: ליאור נורדמן | לוקיישן: Other Space

11 Comments
 • הילה לוי

  זה אחד הדברים המושלמים (והנכונים) שיצא לי לקרוא. ולראות.

  מאי 22, 2016 at 1:28 pm להגיב
 • This city Chick

  פוסט מרגש ונכון. אנחנו חייבות לחיות את האמת שלנו כי רק כך נשחרר את עצמנו ואחרים ונגיע לאושר אמיתי.

  מאי 22, 2016 at 1:38 pm להגיב
 • תמי גרין

  מקסים, כותבת נפלא וגורמת לי נחת…

  מאי 22, 2016 at 2:05 pm להגיב
 • לובה

  הצילומים מרהיבים והטקסט שמתלווה אליהם יוצרים חיבור שלם.

  מאי 22, 2016 at 4:58 pm להגיב
 • natalie

  עם צילומים כאלה וגוף כזה עדיין לא הבנתי ממה לא היית מרוצה 5 ימים…בעיניי את נראית מהמם!

  מאי 26, 2016 at 7:28 am להגיב
 • Shahar Marhum

  my favorite post so far

  keep up the AWESOME job !!!

  Btw, self-perception in regards to [our] weight is a cross-gender issue; I speak from personal experience.. and I'm a dude :D

  יוני 15, 2016 at 10:48 pm להגיב

Leave a reply

Are you on the list?