To top
9 אוק

I'LL MEET YOU THERE

⇑ PLAY ME ⇑

בשבועות האחרונים, יש לי כמיהה עזה לשקט (ואולי זה השקט הנפשי, בעיקר) שבילוי בטבע מספק.

lets go outside 4

היות ואינני אשת שטח מהוללת (יש שם מלא חול!), הכמיהה שלי פחות מוכוונת קמפינג ופוייקה, ונוטה יותר לכיוון רביצה בשדות פתוחים – אינסופיים, בהם אוכל לשכב בעצלתיים על מחצלת – בליווי ספר טוב, ואתן לשמש ללטף את פניי ברכות – בעוד אחד הפלייליסטים האהובים עלי יתנגן ברקע.

lets go outside

lets go outside 1

הפנטזיה הזאת שרצה לי בראש, משלבת בתוכה סצנות פוטוגניות מהשקט הפרברי של הסבנטיז (כמו גם הפסקול המצויין) ש״5 ילדות יפות״ מציע (לא מתייחסת כרגע לאספקט המורבידי של הסרט), וגם את שדות הלבנדר המכשפים והנופים המקסימים שבפרובאנס, בהם עטף אותי הסרט (המתוק להפליא)  ״נפלאות החושים״ – בו צפיתי בשבוע שעבר עם ספי.

בהתחשב בעובדה שהסטייל שלי פחות נוטה לכיוון ״ילדת פרחים״, ניסיתי לתת אינטרפרטציה אישית וקצת יותר קלאסית (לדעתי) ל״בוהו-שיק״ הכה פופולארי, בה לא ארגיש כאילו התחפשתי לכבוד המעמד. בג׳ינס הרחב שרכשתי לפני מספר חודשים אני די חיה בשבוע האחרון, ויחד עם גופיה לבנה, רחבה ופשוטה, והשרשרת הארוכה – הרגשתי שהמטרה הושגה. הרשיתי לעצמי לוותר על חזיה (מדבקות סיליקון על הפטמות מנעו מהחולצה לזוז יתר על המידה וגם שמרו על צניעותי – בערך :-D ), כי בכל זאת הפנטזיה הנ"ל מתכתבת עם תחושת חופש, וכי אם קים ק. וחברותיה יכולות – גם אני יכולה  ;-) .

lets go outside 3

unnamed-2

lets go outside 5

lets go outside 7

שבוע חלומי שיהיה!

♥♥♥

ג'ינס רחב: ASOS (דומה: כאן וכאן) | שרשרת: Efrat Ezuz

4 Comments
 • sefi

  הסתכלתי על התמונות וישר חשבתי איזו יפה את!
  הלוק מאוד את – הכי בוהו שיק אורבני.
  נשיקות

  אוקטובר 9, 2016 at 10:56 am להגיב
 • הילה לוי

  אכן חלומי וקסום. בסוף, אין על מכנס רחב וגופיה לבנה.

  אוקטובר 10, 2016 at 6:38 am להגיב

Leave a reply

Are you on the list?